Börjar: 6 dec 2023 20:41Avslutas: 14 dec 2023 18:00
14 DECEMBER 2023
29285
Snurrfåtölj. Göte-möbler Nässjö.
SlutprisInga bud
29291
4 Konferensstolar. FRITZ HANSEN, designer: Alfred Homann.
Slutpris100 SEK
29295
Cafemöbler. 4 Stolar i konstrotting & bord.
Slutpris160 SEK
29282
Hallmöbler. Byrå & spegel, 1950-60 talet.
Slutpris160 SEK
29288
Litet sidobord. Dansk design.
SlutprisInga bud
29292
Fåtölj. Troligtvis Bröderna Andersson.
Slutpris120 SEK
29283
Byrå. Fanerad med grönbetsad furu, 6 Lådor, 70 talet.
Slutpris120 SEK
29298
2 Nattduksbord. Samtida.
Mäter ca: 50cm höga & 38,5x46,5cm.
Bruksslitage.
SlutprisInga bud
29258
Brickbord & piedestal. Rotting.
Slutpris80 SEK
29296
Bord. Perstorpsplatta.
Slutpris80 SEK
29301
Äldre klappstol & stol nyrenässans.
SlutprisInga bud
29297
Köksbord & 4 stolar. Samtida.
SlutprisInga bud
29300
Pinnstol, tvättkorg, paraplyställ & pall.
Slutpris100 SEK
29299
Hallmöbler. Byrå & spegel.
Slutpris140 SEK