Börjar: 9 dec 2023 09:05Avslutas: 17 dec 2023 18:00
17 DECEMBER 2023
28981
NILS JOHANSSON. Litografi, signerad, daterad -86 & numrerad 41/130.
SlutprisInga bud
28987
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 53/75
Slutpris140 SEK
28996
JOHANN ELIAS RIDINGER, Kopparstick, jaktscen, 1700 talet.
SlutprisInga bud
28984
WALTER BENGTSSON. Färglitografi, signerad, daterad -88 & numrerad 17/260.
Slutpris230 SEK
28980
HEDVIG MALMSTRÖM. Litografi, signerad, daterad 1985 & numrerad 41/130.
Slutpris120 SEK
28992
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 52/75
Slutpris140 SEK
28994
INGVAR ADAMSSON. Färglitografi, "Hundfolket 1", signerad & numrerad 15/15.
SlutprisInga bud
28990
HARDY STRID. Färgseriegrafi, signerad & numrerad 7/250
Slutpris80 SEK