Börjar: 14 dec 2023 19:26Avslutas: 21 dec 2023 18:00
21 DECEMBER 2023
29469
GUNNAR BRUSEWITZ. Litografi, signerad & numrerad 8/260.
SlutprisInga bud
29453
2 Fat & 2 Skålar. "Blå Måsen", Bing & Gröndal.
Slutpris500 SEK
29473
Äldre golvlampa. Malm/mässing.
Slutpris260 SEK
29460
Kaffeservis. Thomas, Germany.
SlutprisInga bud
29423
Lafayette Telsat-2000 AM/FM & KRACO Deluxe AM Base station modell 2455 m.m.
Slutpris320 SEK
29474
Taklampa. 50 Talet.
Slutpris260 SEK
29443
Diverse porslin. Bl.a Gustavsberg, Gefle, Nordiska kompaniet, Rörstrand m.m.
Slutpris120 SEK
29449
Scandia guld & tenn.
Slutpris140 SEK
29456
Servisdelar. "Grand", Höganäs, 7 delar.
SlutprisInga bud
29454
Tekanna, sockerskål & kakfat, "Blå Måsen", Bing & Gröndal.
Slutpris500 SEK
29428
Krus. 8 Liter, Höganäs.
Slutpris100 SEK