Börjar: 19 dec 2023 14:06Avslutas: 26 dec 2023 18:00
26 DECEMBER 2023
29491
MAGNUS CREUTZ. Olja på duk, "vårkväll Dalarna", signerad.
SlutprisInga bud
29493
KNUT GRUVA. Olja på duk, "Viks fiskeläge i skåna", signerad & daterad -50.
Slutpris80 SEK
29494
Tavla. Tryck med belysning, "Nostalgic Americana".
Slutpris140 SEK
29488
Handmålad rullgardin. Signerad & daterad 1943.
Slutpris80 SEK
29499
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad & daterad -25.
Slutpris100 SEK
29500
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
29489
Handmålad rullgardin, Signerad & daterad 1943.
Slutpris80 SEK
29538
FOLKE LARSSON. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud