Börjar: 19 dec 2023 14:06Avslutas: 26 dec 2023 18:00
26 DECEMBER 2023
29288
Litet sidobord. Dansk design.
SlutprisInga bud
29549
Vikbar badbalja. Tubfamily, oanvänt.
Slutpris500 SEK
29298
2 Nattduksbord. Samtida.
Mäter ca: 50cm höga & 38,5x46,5cm.
Bruksslitage.
SlutprisInga bud
29542
Utemöbler. Konstrotting.
Slutpris80 SEK
29301
Äldre klappstol & stol nyrenässans.
Slutpris160 SEK
29540
Pelarbord & nattduksbord.
SlutprisInga bud
29545
Palldynor. JYSK, 2 sittdynor & 2 ryggdynor.
SlutprisInga bud
29505
Piedestal med mosaik.
SlutprisInga bud
29485
Sekretär. 1950 talet.
SlutprisInga bud
29516
Byrå med stenskiva. Rokokostil.
Slutpris120 SEK
29487
2 Sängbord/förvaring.
Slutpris80 SEK
29539
2 Stolar. Fabrikat okänt.
Slutpris180 SEK
29543
2 Utestolar. Metall & plastband.
Slutpris80 SEK
29541
Slagbord. "Norden", IKEA.
Slutpris400 SEK