Börjar: 19 dec 2023 14:06Avslutas: 26 dec 2023 18:00
26 DECEMBER 2023
29502
Wilton matta.
Slutpris100 SEK
29529
19 Delar ostindia. Rörstrand, Skador på samtliga.
Slutpris100 SEK
29500
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
29289
Golvlampa. Schmidt´s lampdesign. Danmark.
SlutprisInga bud
29516
Byrå med stenskiva. Rokokostil.
Slutpris120 SEK
29534
Diverse porslin & glas. Bl.a Karlskrona, KPM m.m.
SlutprisInga bud
29509
Albumssidor. Leuchtturm.
Slutpris290 SEK
29530
Hängstol för familjens mindre medlemmar. För mindre barn, hund eller katt, oanvänd. Venture Home.
Slutpris350 SEK
29489
Handmålad rullgardin, Signerad & daterad 1943.
Slutpris80 SEK
29524
12 Frukostskålar. Ostindia, Rörstrand.
Slutpris600 SEK
29487
2 Sängbord/förvaring.
Slutpris80 SEK
29523
6 Tekoppar med fat. Ostindia rörstrand.
Slutpris180 SEK
29537
Golvlampa. NAF.
Slutpris650 SEK
29539
2 Stolar. Fabrikat okänt.
Slutpris180 SEK
29522
Ostindia. rörstrand, 4 Delar.
Slutpris500 SEK
29503
Persisk handknuten matta.
Slutpris1 100 SEK
29538
FOLKE LARSSON. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
29543
2 Utestolar. Metall & plastband.
Slutpris80 SEK
29477
Diverse lampkupor. Glas.
Slutpris230 SEK
29511
Diverse keramik & porslin. Bl.a JIE, Guldkroken m.m.
Slutpris120 SEK
29541
Slagbord. "Norden", IKEA.
Slutpris400 SEK
29535
Orientmatta.
Slutpris100 SEK
29528
11 Koppar & 12 fat Ostindia. Rörstrand.
Slutpris600 SEK