Börjar: 21 dec 2023 12:49Avslutas: 28 dec 2023 18:00
28 DECEMBER 2023
29588
THOMAS PERGLER. Blandteknik, signerad.
SlutprisInga bud
29579
BENEDICTA ASCHAN. Pastell, signerad & daterad-87.
Slutpris80 SEK
29578
ORIGINALCEL ur "Pelle svanslös". Team film.
Jan Gissberg.
Slutpris140 SEK
29577
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell, signerad R.Martini.
SlutprisInga bud
29593
2 Tavlor. Påfåglar, Siden-brodyr, Japan.
SlutprisInga bud