Börjar: 29 dec 2023 12:20Avslutas: 7 jan 2024 18:00
7 JANUARI 2024
29492
GUNNAR STENQVIST. Olja på duk, "Stilleben", signerad & daterad -44.
Slutpris80 SEK
29709
MICHAEL QVARSEBO. Litografi, signerad & numrerad 136/260.
Slutpris80 SEK
29692
THELMA JACOBSON. Litografi, signerad.
SlutprisInga bud
29694
FLEMMING NIELSEN. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
29700
Handknuten persisk matta.
Slutpris850 SEK
29538
FOLKE LARSSON. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
29696
NILS ENGQVIST. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
29695
RICHARD BJÖRKLUND. Akvarell, signerad Rich Björklund,
SlutprisInga bud
29693
BJÖRN KRESTESEN. Litografi, signerad, daterad -87 & numrerad 129/150
SlutprisInga bud
29699
VICTOR HÄGERSTRAND. Olja på pannå, "stilleben", signerad.
Slutpris80 SEK
29698
VICTOR RASMUSSEN. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
29697
Intyg / certifikat till Kaptenen Bergenstråle, Paris 1933.
Slutpris120 SEK