Börjar: 29 dec 2023 12:20Avslutas: 7 jan 2024 18:00
7 JANUARI 2024
29672
Högtalare. Philips.
SlutprisInga bud
29668
6 Krukor. Rosa Ljung.
SlutprisInga bud
29713
Litet bord med kakel.
Slutpris80 SEK
29534
Diverse porslin & glas. Bl.a Karlskrona, KPM m.m.
SlutprisInga bud
29690
Ljuskrona. Mässing & prismor, samtida.
Slutpris260 SEK
29685
Diverse. Mestadels nysilver.
Slutpris160 SEK
29693
BJÖRN KRESTESEN. Litografi, signerad, daterad -87 & numrerad 129/150
SlutprisInga bud
29699
VICTOR HÄGERSTRAND. Olja på pannå, "stilleben", signerad.
Slutpris80 SEK
29712
Karmstol. 30-40 talet.
Slutpris80 SEK
29677
Taklampa. Taggtråd och mindre lampor.
Slutpris230 SEK
29674
8 Album, Sefealbum. 13 Ringar.
Slutpris400 SEK
29683
Diverse Bl.a Ulla Kosta Boda Kjell Engman m.m.
SlutprisInga bud
29698
VICTOR RASMUSSEN. Olja på duk, signerad.
SlutprisInga bud
29370
Diverse handtag & krokar.
Slutpris320 SEK
29670
Figurin & koppar med fat.
Bing & Gröndal.
Slutpris120 SEK
29660
Bestick. "Lotus". Wallin, Nysilver, 47 delar.
Slutpris180 SEK
29663
2 Vägglampor. Silverstone.
Slutpris230 SEK
29680
Diverse skålar & vaser i röd ton.
Slutpris320 SEK
29697
Intyg / certifikat till Kaptenen Bergenstråle, Paris 1933.
Slutpris120 SEK
29485
Sekretär. 1950 talet.
Slutpris80 SEK