Börjar: 14 jan 2024 16:45Avslutas: 21 jan 2024 18:00
21 JANUARI 2024
- ÖVRIGTRensa filter
29896
Solur, Berjo, Atlas, svart, oanvänd.
Slutpris230 SEK
29897
Trälådor.
Slutpris180 SEK
29902
FALU-JUNGFRUN.
Slutpris230 SEK
29907
2 Dekorationssvärd.
Slutpris290 SEK
29868
Figuriner & Figurer.
Slutpris230 SEK
29903
LARS ENARSSON, Figur, Skuret trä, monogramsignerad L.E.
Slutpris160 SEK
29906
Äldre träskrin.
Slutpris120 SEK
29869
Vintage Simba Sylvanian. Teddybjörn.
SlutprisInga bud
29881
Mikroskåp med tillbehör.
Slutpris180 SEK
29872
Trädocka, NK Nordiska Kompaniet. Stämplad.
Slutpris550 SEK
29891
Kryddställ, Reda, Plast.
Slutpris200 SEK