Börjar: 9 feb 2024 18:02Avslutas: 18 feb 2024 18:00
18 FEBRUARI 2024
30477
GUNNAR KLYS. Akvarell, signerad & daterad -22.
Slutpris200 SEK
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
SlutprisInga bud
30480
ANN-MARIE BJÄRHOLM. Akvarell, signerad.
SlutprisInga bud
30473
BENGT OLSON. Litografi, signerad & numrerad 172/2500.
Slutpris80 SEK
30283
4 Canvastavlor. Samtida.
SlutprisInga bud
30474
BERTIL BERG. Litografi, signerad & numrerad 127/215.
SlutprisInga bud
30476
NILS JOHANSON. Litografi, signerad, daterad -89 & numrerad 36/50.
SlutprisInga bud
30479
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
SlutprisInga bud
30472
BERNT JONASSON. Litografi, signerad, daterad -79 & numrerad 67/200.
SlutprisInga bud
30478
HARALD SALLBERG. Provtryck, "Hamnmotiv", signerad & daterad -32.
Slutpris120 SEK