24980 Matbord & 6 stolar. Samtida, fabrikat okänt.

24980a_8db6ce098fa44fe_med.jpeg
  • 24980a_8db6ce098fa44fe_sm.jpeg
  • 24980b_8db6ce0995161ef_sm.jpeg
  • 24980c_8db6ce09be6c985_sm.jpeg
  • 24980d_8db6ce09a4f6532_sm.jpeg
  • 24980e_8db6ce09c71b1c1_sm.jpeg
  • 24980f_8db6ce099c9fe94_sm.jpeg
  • 24980g_8db6ce099e1b43d_sm.jpeg
  • 24980h_8db6ce09c1e3ffc_sm.jpeg
  • 24980i_8db6ce09bcb0f86_sm.jpeg
  • 24980j_8db6ce09b62e742_sm.jpeg

Bord mäter 72,5cm högt & 110cm i diam.

Stolar mäter 92cm höga, 46cm breda & 46cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, mindre märken, mindre fläckar på stolar, en stol har rost på foten.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK