25333 Klaffbord & 6 stolar. Furu.

25333a_8db77e2d298222e_med.jpeg
  • 25333a_8db77e2d298222e_sm.jpeg
  • 25333b_8db77e2cdf80ab3_sm.jpeg
  • 25333c_8db77e2cdf2c85c_sm.jpeg
  • 25333d_8db77e2cc8cdc78_sm.jpeg
  • 25333e_8db77e2ccafefa4_sm.jpeg
  • 25333f_8db77e2d0bdcce2_sm.jpeg
  • 25333g_8db77e2cc6b6180_sm.jpeg
  • 25333h_8db77e2d0139ec8_sm.jpeg
  • 25333i_8db77e2d369e5d5_sm.jpeg
  • 25333j_8db77e2d10cf869_sm.jpeg
  • 25333k_8db77e2d0d30f27_sm.jpeg
  • 25333l_8db77e2d1cfc9af_sm.jpeg
  • 25333m_8db77e2d1d557fa_sm.jpeg

Bord mäter 73,5cm högt & 90x149cm, alternativt 90x234cm med båda klaffarna uppe.

Bordskivan mäter 4cm tjock.

Stolar mäter 94cm höga, 46cm breda & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, 2 stolar är förstärkta med skruv.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK