25371 Äldre skrivbord. Början av 1900 talet.

25371a_8db79818644c636_med.jpeg
  • 25371a_8db79818644c636_sm.jpeg
  • 25371b_8db7981866819da_sm.jpeg
  • 25371c_8db798186b95784_sm.jpeg
  • 25371d_8db7981886528df_sm.jpeg
  • 25371e_8db798187584b8a_sm.jpeg
  • 25371f_8db7981869f050a_sm.jpeg

Mäter 77cm högt & 65x110cm.

Bruks/åldersslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK