26076 3 Låga hyllor. Åtvidaberg.

26076a_8db906371d8d44a_med.jpeg
  • 26076a_8db906371d8d44a_sm.jpeg
  • 26076b_8db906371b1abcf_sm.jpeg
  • 26076c_8db906372dca6c0_sm.jpeg
  • 26076d_8db9063729dae22_sm.jpeg
  • 26076e_8db906372c9eecc_sm.jpeg
  • 26076f_8db906373433fb2_sm.jpeg
  • 26076g_8db9063734ccc71_sm.jpeg
  • 26076h_8db906373859f07_sm.jpeg

Största mäter ca: 62cm hög & 31x100cm.

Bruksslitage, anlupen, repor, fläckar, märken, avslag.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK