26447 Äldre halvmånebord. 1800 Talet.

26447a_8db9fec82e89764_med.jpeg
  • 26447a_8db9fec82e89764_sm.jpeg
  • 26447b_8db9fec80f2598d_sm.jpeg
  • 26447c_8db9fec836b011b_sm.jpeg
  • 26447d_8db9fec866b9eab_sm.jpeg
  • 26447e_8db9fec84cd1e63_sm.jpeg
  • 26447f_8db9fec84698a15_sm.jpeg
  • 26447g_8db9fec862fe1f3_sm.jpeg
  • 26447h_8db9fec812e209a_sm.jpeg
  • 26447i_8db9fec81bf7b8f_sm.jpeg
  • 26447j_8db9fec86461e8d_sm.jpeg
  • 26447k_8db9fec837caaf1_sm.jpeg

Mäter ca: 76cm högt & 57x119cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

Snett & vingt, renoveringsbehov.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK