26658 Äldre byrå.

26658a_8dba5767bfc1492_med.jpeg
  • 26658a_8dba5767bfc1492_sm.jpeg
  • 26658b_8dba57678d91f3c_sm.jpeg
  • 26658c_8dba5767a2d65ab_sm.jpeg
  • 26658d_8dba5767b1824b8_sm.jpeg
  • 26658e_8dba5767a931b96_sm.jpeg
  • 26658f_8dba5767a3e6300_sm.jpeg
  • 26658g_8dba57678f05e7e_sm.jpeg
  • 26658h_8dba5767bf29a25_sm.jpeg
  • 26658i_8dba5767af03074_sm.jpeg
  • 26658j_8dba5767dbe3199_sm.jpeg

Mäter ca: 83cm hög & 46x98cm.

Åldersslitage, repor, märken, avslag.

En nyckelhålsdekoration är sönder & ett annat är sprucket.

2 Nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK