26662 Matbord & 2 iläggsskivor. "Björka", Stolab, Yngve Ekström, osignerat.

26662a_8dba64ff7f63ec0_med.jpeg
  • 26662a_8dba64ff7f63ec0_sm.jpeg
  • 26662b_8dba64ff8f0cb42_sm.jpeg
  • 26662c_8dba64ff9a73c7b_sm.jpeg
  • 26662d_8dba64ff83e4788_sm.jpeg
  • 26662e_8dba64ffa8cdfa5_sm.jpeg
  • 26662f_8dba64ffb86ec67_sm.jpeg
  • 26662g_8dba64ff8204c52_sm.jpeg
  • 26662h_8dba64ffa335280_sm.jpeg
  • 26662i_8dba64ffb42cbfa_sm.jpeg

Mäter ca: 72,5cm högt & 114cm i diam.

Iläggsskivor mäter 49,5cm/st.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK