26936 BERTIL FRIDHAGEN. Sideboard, Teak & Ek-faner, Bodafors, 1960 talet.

26936a_8dbaec3c404c177_med.jpeg
  • 26936a_8dbaec3c404c177_sm.jpeg
  • 26936b_8dbaec3c3d7603e_sm.jpeg
  • 26936c_8dbaec3c89f8b60_sm.jpeg
  • 26936d_8dbaec3cb6a2f00_sm.jpeg
  • 26936e_8dbaec3cbcb90c1_sm.jpeg
  • 26936f_8dbaec3ca4ec40c_sm.jpeg
  • 26936g_8dbaec3c8a943b3_sm.jpeg
  • 26936h_8dbaec3c61932e8_sm.jpeg
  • 26936i_8dbaec3c53d9f2c_sm.jpeg
  • 26936j_8dbaec3c459cd27_sm.jpeg
  • 26936k_8dbaec3ca811284_sm.jpeg
  • 26936l_8dbaec3c7b0d292_sm.jpeg
  • 26936m_8dbaec3cd4ddaad_sm.jpeg

Mäter: 92cm hög & 40x185cm.

Åldersrelaterat slitage, märken, fläckar, några mindre avslag.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK