27170 Skänk. Teak, retro, 1900 talets andra hälft.

27170a_8dbb5f6cd1ea680_med.jpeg
  • 27170a_8dbb5f6cd1ea680_sm.jpeg
  • 27170b_8dbb5f6cd2afe08_sm.jpeg
  • 27170c_8dbb5f6cea39818_sm.jpeg
  • 27170d_8dbb5f6ca997645_sm.jpeg
  • 27170e_8dbb5f6cb74819d_sm.jpeg
  • 27170f_8dbb5f6d02a10f7_sm.jpeg
  • 27170g_8dbb5f6cdf44549_sm.jpeg
  • 27170h_8dbb5f6cb0cea32_sm.jpeg
  • 27170i_8dbb5f6cb5efe63_sm.jpeg
  • 27170j_8dbb5f6d027ea11_sm.jpeg
  • 27170k_8dbb5f6cef74aac_sm.jpeg
  • 27170l_8dbb5f6cd3ae561_sm.jpeg
  • 27170m_8dbb5f6cc29fa13_sm.jpeg

Mäter ca. 77,5cm hög & 42x120cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, repor, avslag.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK