27265 Bord med iläggsskiva & 5 stolar. "Axet", Gustaviansk stil.

27265a_8dbba91b0a8dc7c_med.jpeg
  • 27265a_8dbba91b0a8dc7c_sm.jpeg
  • 27265b_8dbba91b1c1a5c4_sm.jpeg
  • 27265c_8dbba91b2c54ba7_sm.jpeg
  • 27265d_8dbba91b491ac12_sm.jpeg
  • 27265e_8dbba91b5f7ca30_sm.jpeg
  • 27265f_8dbba91b7a99a1f_sm.jpeg
  • 27265g_8dbba91b9b60e21_sm.jpeg
  • 27265h_8dbba91bb280dba_sm.jpeg
  • 27265i_8dbba91bd1d4bba_sm.jpeg
  • 27265j_8dbba91bfbcc886_sm.jpeg
  • 27265k_8dbba91c1fdce44_sm.jpeg
  • 27265l_8dbba91c46c46ea_sm.jpeg

Bord mäter 73cm högt & 110cm i diam.

Iläggsskiva mäter 45cm bred.

Stolar mäter ca: 90cm höga, 47cm breda & 43cm i sitthöjd.

Bruksslitage, fläckar, märken, repor, färgbortfall, avslag på iläggsskiva.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK