27276 Sidobord med hjul.

27276a_8dbba94c5546771_med.jpeg
  • 27276a_8dbba94c5546771_sm.jpeg
  • 27276b_8dbba94c80545d0_sm.jpeg
  • 27276c_8dbba94ca0ca182_sm.jpeg
  • 27276d_8dbba94cbe3f35f_sm.jpeg
  • 27276e_8dbba94cddc2879_sm.jpeg
  • 27276f_8dbba94cfd4b413_sm.jpeg
  • 27276g_8dbba94d1c04aef_sm.jpeg
  • 27276h_8dbba94d743fe37_sm.jpeg

Mäter ca: 47,5cm hög &.44x54cm.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK