27288 Pelarbord.

27288a_8dbba968acd7435_med.jpeg
  • 27288a_8dbba968acd7435_sm.jpeg
  • 27288b_8dbba968cf19464_sm.jpeg
  • 27288c_8dbba968f2fdacf_sm.jpeg
  • 27288d_8dbba96911e561a_sm.jpeg
  • 27288e_8dbba96932a0d97_sm.jpeg
  • 27288f_8dbba9694f69d86_sm.jpeg
  • 27288g_8dbba9696bd6973_sm.jpeg
  • 27288h_8dbba969860d362_sm.jpeg
  • 27288i_8dbba969a482297_sm.jpeg

Mäter ca: 74cm hög & 44cm i diam.

Bruksslitage, repor & märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK