29297 Köksbord & 4 stolar. Samtida.

29297a_8dbf69943c54d2b_med.jpeg
  • 29297a_8dbf69943c54d2b_sm.jpeg
  • 29297b_8dbf699447f94b4_sm.jpeg
  • 29297c_8dbf69945b9b515_sm.jpeg
  • 29297d_8dbf699468627e2_sm.jpeg
  • 29297e_8dbf6994846c7dc_sm.jpeg
  • 29297f_8dbf69949fbc34b_sm.jpeg
  • 29297g_8dbf6994b856792_sm.jpeg
  • 29297h_8dbf6994d0ba7fe_sm.jpeg

Bord mäter ca: 74cm högt & 78x120cm.

Stolar mäter ca: 93cm höga, 43cm breda & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, fläckar, märken, repor, färgbortfall, spricka i bordskiva.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK