29489 Handmålad rullgardin, Signerad & daterad 1943.

29489a_8dbfd4a91e825fd_med.jpeg
  • 29489a_8dbfd4a91e825fd_sm.jpeg
  • 29489b_8dbfd4a938d302c_sm.jpeg
  • 29489c_8dbfd4a9631b2ea_sm.jpeg
  • 29489d_8dbfd4a9941862c_sm.jpeg

Mäter ca: 128x188cm.

Åldersrelaterat slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK