29609 Diverse porslin & keramik. Bl.a Gefle, Bing & Gröndal m.m.

29609a_8dc021548ac0ed3_med.jpeg
  • 29609a_8dc021548ac0ed3_sm.jpeg
  • 29609b_8dc02154c4c8d3e_sm.jpeg
  • 29609c_8dc02154fa1edba_sm.jpeg
  • 29609d_8dc02155380ff3e_sm.jpeg
  • 29609e_8dc0215571f1bd3_sm.jpeg
  • 29609f_8dc02155aa674a7_sm.jpeg
  • 29609g_8dc02155e1a623b_sm.jpeg
  • 29609h_8dc021562ac9dc6_sm.jpeg
  • 29609i_8dc021566f6b16c_sm.jpeg
  • 29609j_8dc02156b3f08b4_sm.jpeg
  • 29609k_8dc02156e808fdd_sm.jpeg
  • 29609l_8dc021571c91b4a_sm.jpeg

Bruksslitage.

Nagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK