31700 ARNE BANG. Fat, Egen verkstad. glaserat stengods, signerad & daterad -50.

31700a_8dc57bb05e6c97d_med.jpeg
  • 31700a_8dc57bb05e6c97d_sm.jpeg
  • 31700b_8dc57bb076d510b_sm.jpeg
  • 31700c_8dc57bb08ce6ce7_sm.jpeg
  • 31700d_8dc57bb0a68ce50_sm.jpeg
  • 31700e_8dc57bb0c0a93cf_sm.jpeg

Mäter ca: 30cm i diam.

Mindre Glasyrnagg på kanten.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK