31704 3 Fat. Majolika, "Ivory", Rörstrand, 1800-talet.

31704a_8dc57c0b3617eb4_med.jpeg
  • 31704a_8dc57c0b3617eb4_sm.jpeg
  • 31704b_8dc57c0b491a837_sm.jpeg
  • 31704c_8dc57c0b5be1154_sm.jpeg
  • 31704d_8dc57c0b726aae8_sm.jpeg
  • 31704e_8dc57c0b7e06691_sm.jpeg
  • 31704f_8dc57c0b9a85078_sm.jpeg
  • 31704g_8dc57c0bd6b0d31_sm.jpeg
  • 31704h_8dc57c0c07dcc49_sm.jpeg
  • 31704i_8dc57c0c2ebd09b_sm.jpeg
  • 31704j_8dc57c0c5ae2758_sm.jpeg
  • 31704k_8dc57c0c8101291_sm.jpeg

Mäter ca: 17,5cm & 21cm i diam.

Krackeleringar

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK