31971 2 Karmstolar. 1800-Talet.

31971a_8dc5eada739162f_med.jpeg
  • 31971a_8dc5eada739162f_sm.jpeg
  • 31971b_8dc5eada8411342_sm.jpeg
  • 31971c_8dc5eada94465dd_sm.jpeg
  • 31971d_8dc5eadaa38b3af_sm.jpeg
  • 31971e_8dc5eadac07c1e7_sm.jpeg
  • 31971f_8dc5eadae88511c_sm.jpeg
  • 31971g_8dc5eadb13779ce_sm.jpeg
  • 31971h_8dc5eadb3c4b7a7_sm.jpeg
  • 31971i_8dc5eadb5c11cd5_sm.jpeg
  • 31971j_8dc5eadb7c8ec87_sm.jpeg

Hösta mäter ca: 84cm.

Åldersrelaterat slitage, armstöden förstärkta med spik.

Slitet tyg.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK