33176 SEKRETÄR. Mahogny, 1800-talet.

33176a_8dc8ba1adb8b879_med.jpeg
  • 33176a_8dc8ba1adb8b879_sm.jpeg
  • 33176b_8dc8ba1ae0d4326_sm.jpeg
  • 33176c_8dc8ba1ae5768ae_sm.jpeg
  • 33176d_8dc8ba1ae964398_sm.jpeg
  • 33176f_8dc8ba367d04797_sm.jpeg
  • 33176g_8dc8ba36a983b63_sm.jpeg
  • 33176h_8dc8ba36d50c5a6_sm.jpeg
  • 33176i_8dc8ba37037ad4e_sm.jpeg
  • 33176j_8dc8ba3729bc428_sm.jpeg
  • 33176k_8dc8ba375853817_sm.jpeg
  • 33176l_8dc8ba378948cfb_sm.jpeg
  • 33176m_8dc8ba37b43c051_sm.jpeg
  • 33176n_8dc8ba37da1b3d2_sm.jpeg
  • 33176o_8dc8ba37fdd26ed_sm.jpeg

Mäter ca: 138cm hög & 53x110cm.

Fanérskador, ytrepor och slitage.

2 Nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK