33185 SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talet.

33185a_8dc8c4407fb3fb3_med.jpeg
  • 33185a_8dc8c4407fb3fb3_sm.jpeg
  • 33185b_8dc8c440847f3db_sm.jpeg
  • 33185c_8dc8c440899511e_sm.jpeg
  • 33185d_8dc8c4409aedfee_sm.jpeg
  • 33185e_8dc8c440bf151e7_sm.jpeg
  • 33185f_8dc8c440de44ba1_sm.jpeg
  • 33185g_8dc8c44103d37e4_sm.jpeg
  • 33185h_8dc8c44123d945c_sm.jpeg
  • 33185i_8dc8c44147d85e5_sm.jpeg

Mäter ca: 111cm hög & 42x107cm.

Slitage, ytrepor och märken, saknas 2 knoppar på smålådorna.

En nyckel till luckan, inga nycklar till lådorna.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK