33504 MARIA HEDENSJÖ BERGQUST, Vagn med lådor, IKEA, 1980-talet.

33504a_8dc968bb9f6e36e_med.jpeg
  • 33504a_8dc968bb9f6e36e_sm.jpeg
  • 33504b_8dc968bbae157f2_sm.jpeg
  • 33504c_8dc968bbbdf574a_sm.jpeg
  • 33504d_8dc968bbc97efde_sm.jpeg
  • 33504e_8dc968bbd7bd2c4_sm.jpeg
  • 33504f_8dc968bbe58c1ca_sm.jpeg
  • 33504g_8dc968bbf385876_sm.jpeg

Mäter ca: 70cm hög.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK