33531 Ljusstake. Mässing & metall, Karshi, 1900-talets andra hälft.

33531a_8dc97688aa7780f_med.jpeg
  • 33531a_8dc97688aa7780f_sm.jpeg
  • 33531b_8dc97688c5ab505_sm.jpeg
  • 33531c_8dc97688ea5ce3e_sm.jpeg
  • 33531d_8dc976890782f0a_sm.jpeg
  • 33531e_8dc976892baddc2_sm.jpeg
  • 33531f_8dc976894de7e79_sm.jpeg
  • 33531g_8dc97689729fde9_sm.jpeg
  • 33531h_8dc976898eff5e8_sm.jpeg
  • 33531i_8dc97689ae2025b_sm.jpeg

Mäter ca: 27,5cm hög & 18,5cm bred.

För smala ljus.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK