33670 PARTI PORSLIN. 6 Delar, Japan, 1900-tal.

33670c_8dc9a7944f0ad1a_med.jpeg
  • 33670c_8dc9a7944f0ad1a_sm.jpeg
  • 33670e_8dc9a7945b0a49d_sm.jpeg
  • 33670a_8dc9a79443b80f9_sm.jpeg
  • 33670d_8dc9a7945461fb6_sm.jpeg
  • 33670b_8dc9a7944a05d34_sm.jpeg

3 Assietter, 16cm i diam.

2 Tallrikar, 21,5cm i diam.

1 Fat, 33,5cm i diam.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK