34114 Liten byrå.

34114a_8dca578447e5be0_med.jpeg
  • 34114a_8dca578447e5be0_sm.jpeg
  • 34114b_8dca57846dac7be_sm.jpeg
  • 34114c_8dca57848c7e1cf_sm.jpeg
  • 34114d_8dca5784a514f98_sm.jpeg
  • 34114e_8dca5784c700182_sm.jpeg
  • 34114f_8dca5784f0cb973_sm.jpeg
  • 34114g_8dca578519dee06_sm.jpeg
  • 34114h_8dca5785429f47e_sm.jpeg
  • 34114i_8dca578565e6582_sm.jpeg
  • 34114j_8dca5785839351f_sm.jpeg
  • 34114k_8dca5785ab13d4a_sm.jpeg
  • 34114l_8dca5785d060be2_sm.jpeg
  • 34114m_8dca5785fbbb925_sm.jpeg
  • 34114n_8dca57862275bc4_sm.jpeg

Mäter ca: 63cm hög & 33x60cm.

Fanerskador, slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK