34576 Diverse porslin. Bl.a Arabia, Bing & Gröndal m.m.

34576a_8dcb072b3119c21_med.jpeg
  • 34576a_8dcb072b3119c21_sm.jpeg
  • 34576b_8dcb072b3c69287_sm.jpeg
  • 34576c_8dcb072b50165f4_sm.jpeg
  • 34576d_8dcb072b64f0d5b_sm.jpeg
  • 34576e_8dcb072b781b817_sm.jpeg
  • 34576f_8dcb072b882a1e2_sm.jpeg
  • 34576g_8dcb072b9854ccb_sm.jpeg
  • 34576h_8dcb072baeaad81_sm.jpeg
  • 34576i_8dcb072bbddb837_sm.jpeg
  • 34576j_8dcb072bd328412_sm.jpeg
  • 34576k_8dcb072be7f2312_sm.jpeg
  • 34576l_8dcb072bf6d9eeb_sm.jpeg
  • 34576m_8dcb072c0745eae_sm.jpeg
  • 34576n_8dcb072c1753537_sm.jpeg
  • 34576o_8dcb072c288a617_sm.jpeg
  • 34576p_8dcb072c3ae43c2_sm.jpeg
  • 34576q_8dcb072c4ae146a_sm.jpeg
  • 34576r_8dcb072c59e2ea0_sm.jpeg
  • 34576s_8dcb072c6d6011c_sm.jpeg
  • 34576t_8dcb072c7de6fce_sm.jpeg

Bruksslitage, färgbortfall & något enstaka mindre nagg.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK