34632 Matbord & 4 stolar.

34632a_8dcb2237d70ebf2_med.jpeg
  • 34632a_8dcb2237d70ebf2_sm.jpeg
  • 34632b_8dcb2238059f0ba_sm.jpeg
  • 34632c_8dcb2238914518e_sm.jpeg
  • 34632d_8dcb2238dc82a5c_sm.jpeg
  • 34632e_8dcb22391c4c0e6_sm.jpeg
  • 34632f_8dcb223964237be_sm.jpeg
  • 34632g_8dcb22398a190ad_sm.jpeg
  • 34632h_8dcb2239b01320f_sm.jpeg
  • 34632i_8dcb223a124e91a_sm.jpeg
  • 34632j_8dcb223a90a58e4_sm.jpeg
  • 34632k_8dcb223aaf33f13_sm.jpeg

Bord mäter ca: 72cm högt & 100x140cm.

Stolar mäter ca: 82cm höga, 45cm breda & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, skav, repor, märken, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK