35597 Karta över Laholm. Litografi, signerad, daterad -61 & numrerad 350/140.

35597a_8dcccc37ad2251a_med.jpeg
  • 35597a_8dcccc37ad2251a_sm.jpeg
  • 35597b_8dcccc37c3e7bb0_sm.jpeg
  • 35597c_8dcccc37e09086a_sm.jpeg

Rammått: 58x72cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK