35787 Karmstolar. Ett par, Karl Johan, sekelskiftet 1900-tal.

35787a_8dcd19c595ea85c_med.jpeg
  • 35787a_8dcd19c595ea85c_sm.jpeg
  • 35787b_8dcd19c5af5faf5_sm.jpeg
  • 35787c_8dcd19c5c15c796_sm.jpeg
  • 35787d_8dcd19c5db2f724_sm.jpeg
  • 35787e_8dcd19c5eb6eb91_sm.jpeg
  • 35787f_8dcd19c6024c6c7_sm.jpeg
  • 35787g_8dcd19c62404895_sm.jpeg
  • 35787h_8dcd19c6411c5eb_sm.jpeg

Mäter ca: 89cm höga, 66cm breda & 44cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken, skav.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK