35791 Matgrupp. Stolfabriks A.B. Smålandsstenar, Bord med 2 iläggsskivor & 4 stolar.

35791a_8dcd19e07f41630_med.jpeg
  • 35791a_8dcd19e07f41630_sm.jpeg
  • 35791b_8dcd19e095bee7d_sm.jpeg
  • 35791c_8dcd19e0b93aa29_sm.jpeg
  • 35791d_8dcd19e0de2efda_sm.jpeg
  • 35791e_8dcd19e0fc114fa_sm.jpeg
  • 35791f_8dcd19e1122583b_sm.jpeg
  • 35791g_8dcd19e131a1b6d_sm.jpeg
  • 35791h_8dcd19e1505d2cc_sm.jpeg
  • 35791i_8dcd19e16771cc5_sm.jpeg
  • 35791j_8dcd19e180885d4_sm.jpeg
  • 35791k_8dcd19e19b40140_sm.jpeg
  • 35791l_8dcd19e1b4b823a_sm.jpeg
  • 35791m_8dcd19e1cd98417_sm.jpeg
  • 35791n_8dcd19e1e62d62f_sm.jpeg
  • 35791o_8dcd19e1fb55c35_sm.jpeg

Bord mäter ca: 70cm högt & 70x114cm.

Iläggsskivor mäter 25x70cm.

Stolar mäter ca: 78cm höga, 46cm breda & 44cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, skav.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK