35794 Soff/sidobord. Art Deco, 1930/40-talet, alm, björk & intarsiadekor.

35794a_8dcd19eededb9b0_med.jpeg
  • 35794a_8dcd19eededb9b0_sm.jpeg
  • 35794b_8dcd19eef532c9a_sm.jpeg
  • 35794c_8dcd19ef194e2cb_sm.jpeg
  • 35794d_8dcd19ef3a8a88d_sm.jpeg
  • 35794e_8dcd19ef5ef4892_sm.jpeg
  • 35794f_8dcd19ef83c1e29_sm.jpeg
  • 35794g_8dcd19efa53ac13_sm.jpeg

Mäter ca: 59,5cm högt & 45x75cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, klistrig ovansida.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK