36186 Sybord. 1800-Talets mitt.

36186a_8dcdb22fa0c097b_med.jpeg
  • 36186a_8dcdb22fa0c097b_sm.jpeg
  • 36186b_8dcdb22fb5d2e06_sm.jpeg
  • 36186c_8dcdb22fc836282_sm.jpeg
  • 36186d_8dcdb22fd880981_sm.jpeg
  • 36186e_8dcdb22fec78ad1_sm.jpeg
  • 36186f_8dcdb23007a8deb_sm.jpeg
  • 36186g_8dcdb2302b59e55_sm.jpeg
  • 36186h_8dcdb2304fde841_sm.jpeg
  • 36186i_8dcdb23072ab21d_sm.jpeg

Mäter ca: 73,5cm högt & 40x52cm.

En nyckel, men låset kärvar.

Åldersrelaterat slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK