36193 Karmstol. 1700/1800-talet.

36193a_8dcdb2460aa93d8_med.jpeg
  • 36193a_8dcdb2460aa93d8_sm.jpeg
  • 36193b_8dcdb24624efe47_sm.jpeg
  • 36193c_8dcdb2463705974_sm.jpeg
  • 36193d_8dcdb24651634b7_sm.jpeg
  • 36193e_8dcdb24669195c2_sm.jpeg
  • 36193f_8dcdb2467efe625_sm.jpeg
  • 36193g_8dcdb2469c0c1fa_sm.jpeg
  • 36193h_8dcdb246b34e747_sm.jpeg
  • 36193i_8dcdb246cdb1646_sm.jpeg
  • 36193j_8dcdb246e8eb521_sm.jpeg
  • 36193k_8dcdb2470754856_sm.jpeg
  • 36193l_8dcdb2472033c6c_sm.jpeg
  • 36193m_8dcdb2473ebe0cf_sm.jpeg

Mäter ca: 90cm hög, 48cm bred & 38cm i sitthöjd.

Åldersrelaterat slitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK