36623 Skrivbord & stol. Ek, Jugend-stil, tidigt 1900-tal, renoveringsobjekt.

36623a_8dce6d62fbab50f_med.jpeg
  • 36623a_8dce6d62fbab50f_sm.jpeg
  • 36623b_8dce6d636ecc050_sm.jpeg
  • 36623c_8dce6d639e644eb_sm.jpeg
  • 36623d_8dce6d63c64b934_sm.jpeg
  • 36623e_8dce6d63eff7e88_sm.jpeg
  • 36623f_8dce6d641b0728f_sm.jpeg
  • 36623g_8dce6d6446c6f59_sm.jpeg
  • 36623h_8dce6d646708a42_sm.jpeg
  • 36623i_8dce6d64840bb2b_sm.jpeg
  • 36623j_8dce6d64aa49520_sm.jpeg
  • 36623k_8dce6d64cb8c795_sm.jpeg
  • 36623l_8dce6d64e62cdb0_sm.jpeg
  • 36623m_8dce6d64ff4f787_sm.jpeg
  • 36623n_8dce6d651d7df7a_sm.jpeg
  • 36623o_8dce6d653a1f1fe_sm.jpeg
  • 36623p_8dce6d655d0e748_sm.jpeg
  • 36623q_8dce6d657c8eae9_sm.jpeg

Bord mäter ca: 77,5cm högt & 60x120cm.

Stol mäter ca: 93cm hög, 59cm bred & 47cm i sitthöjd.

Bruksslitage, märken, repor, fläckar, klösmärken på sits, borsskiva har börjat resa sig på sina ställen.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK