36848 2 Vitrinskåp. Samtida, med belysning.

36848a_8dcec37392e2aee_med.jpeg
  • 36848a_8dcec37392e2aee_sm.jpeg
  • 36848b_8dcec373a329650_sm.jpeg
  • 36848c_8dcec373c97c43f_sm.jpeg
  • 36848d_8dcec374024a0fd_sm.jpeg
  • 36848e_8dcec374257ed3f_sm.jpeg
  • 36848f_8dcec374368aaea_sm.jpeg
  • 36848g_8dcec3745b40521_sm.jpeg
  • 36848h_8dcec37484d8d80_sm.jpeg
  • 36848i_8dcec374aeda507_sm.jpeg
  • 36848j_8dcec374de25ef8_sm.jpeg
  • 36848k_8dcec37507d83af_sm.jpeg
  • 36848l_8dcec37532f3b3e_sm.jpeg

Mäter ca: 199cm höga & 33x90cm.

Bruksslitage, repor, märken, mindre nagg på glasskivor, en glasskiva har spricka.

2 Nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK