37443 2 Sängbord. Mahognyfaner/mahogny. 1900/2000-talet.

37443a_8dcffcf1940efc7_med.jpeg
  • 37443a_8dcffcf1940efc7_sm.jpeg
  • 37443b_8dcffcf1c0c2379_sm.jpeg
  • 37443c_8dcffcf1e81b3cb_sm.jpeg
  • 37443d_8dcffcf21069d43_sm.jpeg
  • 37443e_8dcffcf2293a327_sm.jpeg

Mäter ca: 67cm höga & 39x66cm.

Bruksslitage, repor, märken, avslag.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK