36891 ULLA & GUSTAV KRAITZ, Skulptur, signerad & numrerad 2125. Lagad.

36891a_8dced0043f6c81a_med.jpeg
  • 36891a_8dced0043f6c81a_sm.jpeg
  • 36891b_8dced00455b9bfb_sm.jpeg
  • 36891c_8dced004672f601_sm.jpeg
  • 36891d_8dced00478bd61e_sm.jpeg
  • 36891e_8dced00489c8f02_sm.jpeg
  • 36891f_8dced004a02533f_sm.jpeg
  • 36891g_8dced004b6ee2c1_sm.jpeg
  • 36891h_8dced004ca050dd_sm.jpeg
  • 36891i_8dced004dd1aa9d_sm.jpeg

Mäter ca: 18cm hög.

Båda näbbarna är limmade.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK