34843
Vägglampa. Troligtvis Italien, lackerad metall, 1900-talets andra hälft.
Slutpris100 SEK
34795
Soffbord. Octagon, betsat lövträ, glasskiva & tidningshylla av rotting.
Slutpris80 SEK
34797
Serveringsvagn. 1970/80-talet, stomme av gulmetall & skivor av tonat glas.
Slutpris290 SEK
34404
Jultallrikar. Bing & Gröndal. 1965-1980 & 1 större 1975.
Slutpris20 SEK