32268
2 Stolar. 1900-talet.
Slutpris80 SEK
32000
MARIANNE WESTMAN. Ungsform, "Picknick", Rörstrand.
Slutpris80 SEK
32251
Hylla. Målad.
Slutpris80 SEK
32247
Barnstol/ Pinnstol.
Slutpris80 SEK
31428
Slutpris20 SEK
32105
Slutpris40 SEK
32239
Orientalisk matta. FARAN, 200x300cm.
Slutpris500 SEK
32244
Diverse. Bl.a Resväska JaBaDaBaDo m.m.
Slutpris80 SEK
32231
Parti tavlor. Bl.a Olja, tryck, broderi m.m.
Slutpris120 SEK
32270
Bäddsoffa med divan & förvaringslåda.
Slutpris1 300 SEK
32275
Paketcykel. Long John, Dansk design, 3 växlar.
Slutpris2 600 SEK
32235
TV. Skantic, 32 Tum.
Slutpris100 SEK
32276
Äldre spelbord. Ek, Aktie-bolaget Mobilia i Malmö.
Slutpris500 SEK
32188
Pet Safe. Fjärrdressyr halsband.
Slutpris80 SEK
32180
AGNETA HANSSON. Vas, keramik. Helsingborg. Etikettmärkt Agneta keramik.
Slutpris100 SEK
32196
BING & GRÖNDAL. "Julrosen". 12 Mockakoppar med fat, gräddkanna, sockerskål & fat.
Slutpris200 SEK
32195
Slutpris80 SEK
31726
LARS THORÉN. 12 Assietter & 1 fat, Rörstrand.
Slutpris100 SEK
32202
Diverse korgar.
Slutpris120 SEK
32187
Krölle Bölle, Troll, 5st, Bornholm.
Slutpris100 SEK
32181
Hemvändarhundar/Rishundar, England, 1800-1900 talet.
Slutpris230 SEK
32200
Diverse glas & kristall.
Slutpris100 SEK
32191
Diverse koppar.
Slutpris180 SEK
31882
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "stilleben", signerar L. Glueck.
Slutpris80 SEK
32193
Diverse Bl.a Orientaliskt m.m.
Slutpris100 SEK
32183
LISA LARSON. Kruka, Duva, signerad.
Slutpris80 SEK
32182
GUNNAR CYRÉN. Skål, "Sofiero", Orrefors, signerad.
Slutpris100 SEK
32212
Diverse äggkoppar.
Slutpris80 SEK
32190
GINO MANCA. Väggrelief, Bronserad Konstmassa, signerad & daterad 1967.
Slutpris120 SEK
32192
Diverse B.la Lauritz Hjorth, Rörstrand. Jörgen Finn Petersen m.m.
Slutpris80 SEK
32205
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gustavsberg, JIE m.m.
Slutpris100 SEK
31770
Köksassistent/matberedare. Philips.
Slutpris100 SEK
32211
Diverse krukor. Bl.a Arabia, Gustavsberg m.m.
Slutpris80 SEK
31870
Slutpris20 SEK
32213
Diverse porslin & keramik. Bl.a Gabriel, Villeroy & boch m.m.
Slutpris100 SEK
32201
Slutpris80 SEK
32206
Servisdelar. Bavaria.
Slutpris80 SEK
30476
NILS JOHANSON. Litografi, signerad, daterad -89 & numrerad 36/50.
Slutpris20 SEK
32156
Klädställning.
Slutpris140 SEK
31712
Krus, Rörstrand.
Slutpris100 SEK
31936
LARS HOLM. Litografi, "Knölsvanar", signerad & daterad -83.
Slutpris80 SEK
32161
Utekruka.
Slutpris750 SEK
31966
Diverse glas. Bl.a Boda, Orrefors, Nybro m.m.
Slutpris140 SEK
31978
MARGIT WENER MÜLLER. Litografi, "Torekov", signerad & numrerad 653/2000.
Slutpris20 SEK
31934
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad, daterad -91 & numrerad 3/60.
Slutpris20 SEK
32123
Diverse pocket böcker.
Slutpris80 SEK
31937
OVE PERSSON. Litografi, signerad & numrerad 76/290.
Slutpris80 SEK
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
Slutpris40 SEK