32180
AGNETA HANSSON. Vas, keramik. Helsingborg. Etikettmärkt Agneta keramik.
Slutpris100 SEK
32196
BING & GRÖNDAL. "Julrosen". 12 Mockakoppar med fat, gräddkanna, sockerskål & fat.
Slutpris200 SEK
31882
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "stilleben", signerar L. Glueck.
Slutpris80 SEK
32190
GINO MANCA. Väggrelief, Bronserad Konstmassa, signerad & daterad 1967.
Slutpris120 SEK
31978
MARGIT WENER MÜLLER. Litografi, "Torekov", signerad & numrerad 653/2000.
Slutpris20 SEK
31934
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad, daterad -91 & numrerad 3/60.
Slutpris20 SEK