Börjar: 28 apr 2024 11:13Avslutas: 5 maj 2024 17:00
6 MAJ 2024
31905
MATS JONASSON/SVEN GJUTARE. Väggljusstake, gjutjärn, signerad.
Slutpris450 SEK
32160
Stor utekruka.
Slutpris1 300 SEK
32166
ED KÜLLEN. Olja på pannå, signerad & daterad -09
Slutpris120 SEK
32133
Diverse textil. Bl.a Värmefilt.
Slutpris100 SEK
32154
Diverse böcker. Mestadels äldre.
Slutpris120 SEK
32127
Kopparhink med mässinghandtag & sockertång.
Slutpris80 SEK
32140
Denver Radio.
SlutprisInga bud
32132
Skarfsar, näsdukar m.m.
Slutpris100 SEK
32118
Diverse kokböcker, Hemmets Kokbok- Ljus, Förlag Stockholm. 1903.
Slutpris120 SEK
32153
Bridge.
SlutprisInga bud
32126
6 Djupa tallrikar. Royal Alma. England.
SlutprisInga bud
32125
2 Äldre studentmössor.
SlutprisInga bud
32141
Äldre barnböcker.
Slutpris100 SEK
31938
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad.
SlutprisInga bud
31878
Herrcykel. Crescent Spring 3.
Slutpris80 SEK
32163
Koffert/kista.
Slutpris80 SEK
32130
Diverse mössor, basker, handskar, skarfs, plånböcker m.m.
Slutpris120 SEK
31977
SlutprisInga bud
32120
Spegel. Trä. Samtida.
Slutpris80 SEK
32152
Brickor & skärbrädor.
SlutprisInga bud
32155
Vitrinskåp. Viktorianskt, omkring sekelskiftet 1900, renoveringsobjekt.
Slutpris450 SEK
32137
Diverse textil.
SlutprisInga bud
32157
Pelarbord med låda/lådor.
Slutpris140 SEK
31535
SlutprisInga bud
31953
Väggsköld, Gjutjärn, Munkar.
SlutprisInga bud
32124
Back med tomflaskor. Kullamust
Slutpris80 SEK
32128
ERIKA LAGERBIELKE. Skål, kristall. "Mirror", Orrefors.
Slutpris80 SEK
32159
2 Blomlådor & krukhållare. Samtida.
Slutpris160 SEK
32151
Diverse till trädgård.
Slutpris80 SEK
32158
Skolplansch. 4. Meal-time, Mary Epps, 1951.
SlutprisInga bud
32131
Diverse textil.
SlutprisInga bud
32121
Äldre mangelkorg.
Slutpris260 SEK
32162
Trådback. IKEA.
Slutpris80 SEK
32139
Diverse, äldre böcker.
Slutpris120 SEK
30479
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
Slutpris100 SEK
32136
Diverse textil, dukar.
SlutprisInga bud
32122
Diverse brickor m.m.
Slutpris120 SEK
31933
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad & daterad -77.
Slutpris20 SEK
32119
Diverse spel & DVD Filmer.
Slutpris80 SEK
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
Slutpris40 SEK
32165
Golvlampa. IKEA, Typ G609.
SlutprisInga bud
32135
Diverse textil.
SlutprisInga bud
31937
OVE PERSSON. Litografi, signerad & numrerad 76/290.
Slutpris80 SEK
32168
Spegel. Retro-känsla.
SlutprisInga bud
32123
Diverse pocket böcker.
Slutpris80 SEK
31934
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad, daterad -91 & numrerad 3/60.
Slutpris20 SEK
32134
Diverse textil.
SlutprisInga bud
31978
MARGIT WENER MÜLLER. Litografi, "Torekov", signerad & numrerad 653/2000.
Slutpris20 SEK